Váltás akadálymentesített változatra
fejléc
ünnep
 






Máriapócs

Miskolci Apostoli Exarchátus

Szent Lukács Szeretetszolgálat

Szent Atanáz Hittdományi Főiskola

Szeminárium

Szent Atanáz Kegytárgybolt

Görögkatolikus cigánypasztoráció

Tudásolimpia

Örökségünk kutatócsoport

Szeretettár

Diakónus

MKPK

parochia.hu

magyarkurir.hu

Keresztény Élet

Katolikus Rádió

Szent István Rádió

Bonum TV


A Máriapócsi Lelkigyakorlatos- és Zarándokház 2013-as programja

A Máriapócsi Lelkigyakorlatos- és Zarándokház 2013-as programja

2013. február 12., kedd

A Máriapócsi Lelkigyakorlatos- és Zarándokház 2013-as programja:

Február 15. - Sója Miklós Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola munkatársainak lelkinapja
vezeti: Mosolygó Tibor atya

Február 15-17. - Egyházközségi világi vezetők lelkigyakorlata
vezeti: Kapin István és Mosolygó Tibor atyák

Február 21-24. - Férfi Cursillo
vezeti: Fedor Péter avasi parókus atya

Február 24-27. - Szent Imre Gimnázium diákjainak lelkigyakorlata
vezeti: Kiss Zsolt atya

Február 26-28. - Papok, papnék és diakónusok böjti lelkigyakorlata
vezeti: dr. Legeza József atya                                               

Március 1. - A nyíradonyi Szent Mihály Általános Iskola látogatása  
szervezi: Gólya Györgyné

Március 1-3. - Férfiak lelkigyakorlata (Debrecen-Nyíregyházi Római Katolikus Egyházmegye)
vezetik: Felföldi László és dr. Papp Tibor atyák                        

Március 2. - Téglási egyházközség lelkinapja
vezeti: Mosolygó Tibor atya

Március 5-7. - Szent Imre Gimnázium 10. c osztályának lelkigyakorlata
vezeti: dr. Papp Tibor atya

Március 7-10. - Női cursillo

Március 9. - Kálmánházi Egyházközség lelkinapja
vezeti: Hülvely Zoltán és Ihnáth János atyák

Március 11-13. - Szent Imre Gimnázium 10. évfolyamának lelkigyakorlata
szervezi: Urbin Istvánné

Március 14. - A fehérgyarmati Szent Lukács Szociális Szolgáltató Központ
vezeti: Beregi István

Március 16. - Piricsei Egyházközség lelkinapja              
vezeti: dr. Verdes Miklós és Ihnáth János atyák

Március 15-17. - Nyíracsádi jegyesek lelkigyakorlata
szervezi: Tóth Elek atya

Március 15-17. - Görögkatolikus kántorok lelkigyakorlata
vezeti: Kocsis Fülöp püspök atya

Március 18-20. - Diakónusok lelkigyakorlata
vezeti: Kiss Attila és Nyírán János atyák

Március 22-23. - Szolnoki tanári kar lelkigyakorlata
vezeti: Kapin István atya

Március 23. - Álmosdi és Csengeri Egyházközségek lelkinapja          

Március 22- 24. - A Hajdúdorogi Görögkatolikus Gimnázium 11. évfolyamának lelkigyakorlata
szervezi: Takács Gusztáv atya

Március 24-25. - Gyümölcsoltó Boldogasszony                    

Március 27. - Hajdúdorogi Görögkatolikus Óvoda dolgozóinak lelkinapja
szervezi: Bárány Péter atya                        

Április 3-4. - Kecskeméti római katolikus atyák lelkigyakorlata
szervezi: Fecák László kecskeméti parókus atya

Április 12-14. - Jézus ima lelkigyakorlat               
vezeti: Kocsis Fülöp püspök atya

Április 20-21. - Ifjúsági búcsú                    

Április 26-28. - Szórványban élő egyházközségek lelkigyakorlata
szervezi: Dr. Baán István helynök atya

Április 28. - Szórványban élő egyházközségek búcsúja                          

Május 5. - Anyák és nők búcsúja  

Május 7-9. - Rózsafűzért imádkozók lelkigyakorlata
vezeti: Ihnáth János kegyhelyi főgyóntató

Május 11. - Gyermekbúcsú    

Május 12. - Özvegyek és egyedül élők búcsúja (vasárnap)                  

Május 20. - Pünkösdi búcsú (hétfő)              

Május 23-26. - Szenvedélybetegek lelkigyakorlata
vezeti: Titkó István atya

Május 26. - Betegek és gyógyítók országos zarándoklata (vasárnap)             

Május 31-június 2. - Edelényi Általános Iskola lelkigyakorlata
szervezi: Szitár Csaba                                  

Június 1. - Orosz kutatócsoport érkezése
szervezi: Dr. Véghseő Tamás rektor atya

Június 7-8. - Vallásturisztikai konferencia
szervezi: Kapin István kegyhelyigazgató

Június 16-20. - Római katolikus papok lelkigyakorlata
szervezi: Felföldi László atya

Június 23. - Nagyszülők zarándoklata                             

Június 27-29. - Családok lelkigyakorlata
vezeti: Barsi Balázs OFM atya                                   

Július 1-4. - Egri római katolikus hitoktatók lelkigyakorlata

Július 8-12. - Edelényi Görögkatolikus Általános Iskola lelkigyakorlata             
szervezi: Szitár Csaba

Július 10-14. - Református gyermektábor
szervezi: Czirják Katalin

Július 15-18. - Bicebóca fogyatékos tábor
szervezi: Tényiné Helga

Július 20-21. - Kárpátaljai görögkatolikus közösségek zarándoklata     

Július 21. - Illés napi búcsú – a Miskolci Exarchátus búcsúja                              

Július 27. - Motorosok zarándoklata              

Július 27-28. - Pécsi római katolikus hívők zarándoklata
szervezi: Kazapáti Lilla

Július 28. - A Debrecen-Nyíregyházi Római Katolikus Egyházmegye búcsúja            

Július 29-augusztus 3. - Jászfényszaruiak római katolikus hittantábora
szervezi: Sándorné Tóth Éva                                          

Augusztus 1-4. - Szenvedélybetegek lelkigyakorlata       

Augusztus 8-11. - Miskolci Exarchátus tanárainak lelkigyakorlata

Augusztus 16-18. - Gyalogos zarándoklat                    

Augusztus 17-18. - Nagybúcsú                         

Augusztus 21-22. - Országos elöljárói találkozó
szervezi: Verdes Miklós

Augusztus 25. - Öregdiákok és tanévkezdők búcsúja    

Augusztus 26-27. - Ferences biciklis zarándoklat
szervezi: Fr. Bonaventura                                      

Szeptember 13-15. - Cigányok lelkigyakorlata
szervezi: Juhász Éva

Szeptember 14. - Munkácsi Görögkatolikus Egyházmegye zarándoklata  

Szeptember 21. - Szlovák ajkú görögkatolikusok zarándoklata      

Szeptember 21-22. - AVE
szervezi: Szabados Viktor atya

Szeptember 28. - Szlovákiai magyar görögkatolikus esperesi kerület zarándoklata             

Szeptember 29. - Romániai magyar görögkatolikus esperesi kerület zarándoklata                                                             

Október 4-5. - Munkácsi Római Katolikus Egyházmegye zarándoklata

Október 5. - A bazilita harmadrend zarándoklata      

Október 5-6. - Újpesti családok lelkigyakorlata
vezeti: Legeza József atya

Október 6. - Házaspárok búcsúja – Európai Máriás Háló napja (Istenszülő oltalma)                   

Október 11-13. - Hegyközi családok lelkigyakorlata
vezeti: Jármi Zoltán filkeházi parókus atya

Október 13. - Újságírók zarándoklata
szervezi: Kondás Sándor atya

Október 17-19. - A Debrecen-Nyíregyházi Római Kataolikus Egyházmegyei Karitász lelkigyakorlata
szervezi: Gégény Béla

Október 19-20. - AVE
szervezi: Szabados Viktor atya                                         

November 4. - A kegykép első könnyezésének emléke                              

November 10. - A bazilika búcsúja                            

November 14-17. - Férfi Cursillo     

November 16-17. - AVE
szervezi: Szabados Viktor atya

November 21-24. - Szenvedélybetegek lelkigyakorlata

November 24. - Istenszülő templomba vezetése – Egyházközségi képviselő testületek búcsúja              

November 28-december 1. - Női Cursillo                                          

December 8. - Szent Anna csodálatos foganása – búcsú                             

December 24. - Pócsi Karácsony – élő betlehemes játék                              

 







Gyűjtés a harangszóra









lablec

emft_eu uszt hu-ro nka

Letölthető pályázati dokumentumok

© Hajdúdorogi Egyházmegye

Impresszum Kapcsolat